НКЦПФР затвердила зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, яке відбулось 11 травня 2017 року, затвердила зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності і найближчим часом направить на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Документом передбачено зменшення переліку документів, які необхідно подавати для відкриття рахунку в цінних паперах, зокрема, запроваджено норму щодо можливості надання юридичними особами — резидентами замість копії установчого документу, інформації про діючий код для доступу до результатів надання адміністративних послуг та створення електронних копій документів.

Також змінами врегульовано порядок оформлення довіреності від фізичної або юридичної особи, яка підтверджує повноваження представника такої особи, та формування анкети рахунку в цінних паперах, анкети керуючого/розпорядника рахунком в цінних паперах в електронному вигляді.

Нагадаємо, 16 лютого 2017 року НКЦПФР підготувала проект змін до Положення про провадження депозитарної діяльності та опублікувала його на офіційному сайті. Отримавши коментарі від учасників ринку до документу, Комісія врахувала пропозиції і 13 квітня 2017 року схвалила доопрацьований проект.

Джерело — Офіційний сайт НКЦПФР

Оставьте комментарий