Наші сервіси

Наші сервіси

Наші сервіси — створені нами але для Вас! Компанія “Емісія” розробила для своїх клієнтів ряд спеціалізованих сервісів.

Скориставшись ними, господарські товариства можуть просто, легко та швидко виконувати норми чинного законодавства щодо розкриття інформації та подання звітності. Ми постійно відстежуємо усі зміни законодавства, що стосуються питань роботи наших сервісів та постійно оновлюємо та вдосконалюємо їх. Окрім того, ми постійно розробляємо нові сервіси, використовуючі багаторічний досвід наших спеціалістів, поєднуючи його з передовими технологіями, отже слідкуйте за новинами!

Зараз пропонуємо Вам скористатися вже існуючими сервісами та оцінити їх переваги.

Український портал акціонерних товариств — www.pat.ua

Наші сервіси - Pat.ua

На цьому порталі Ви можете з легкістю, майже миттєво, створити сайт для акціонерного товариства, який повністю відповідає закону, має приємний дизайн та різноманітні кольорові схеми. Відтепер для цього не потрібен програміст, хостінг та інше. Все що потрібно — «Конструктор сайту». Наша компанія розробила простий і зручний інструмент створення та підтримки сайтів акціонерних товариств «Конструктор сайту», який не потребує часу на вивчення тому що має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Окрім того, Ви отримуєте можливість створювати поштові адреси у вашому домені, наприклад manager@solnechnik.pat.ua, які можна використати для отримання коду доступу від Загальнодоступної інформаційної бази даних!

Програми підготовки звітів — www.zvit.pat.ua

Наші сервіси - zvit.pat.ua

Ми розробили власну програму з підготвки особливої інформації будь-якого виду та річного звіту емітента. Перевагами цього сервісу є те, що він: — абсолютно безкоштовний; — передбачає можливість готувати інформацію on-line – тобто з будь якого комп’ютеру. Необхідності встановлення програми немає; — дозволяє готувати безліч особливих та річних інформацій; — після підготовки звіту Ви можете автоматично подати замовлення на публікацію у офіційному виданні НКЦПФР.

Портал сайтів фінансових установ — www.uafin.net

Наші сервіси - Uafin.net

На цьому ресурсі Ви може протягом декількох хвилин створити сайт для фінансової установи, який має приємний дизайн, різноманітні кольорові схеми та повністю відповідає законодавству. Ви отримуєте: — повноцінний сайт для Вашої фінансової установи в мережі Інтернет; — виконання вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність»; — різноманітні кольорові схеми та варіанти дизайну: — доменне ім’я для вашого сайту www.<ім’я сайту>.uafin.net.

Портал українських аудиторів— www.auditorov.com

Наші сервіси - Auditorov.com
Це спеціалізована доменна зона, в якій реєструються аудиторські компанії. Створення сайту — одна з вимог включення до Переліку аудиторських фірм, що мають право проводити обов’язковий аудит, тому наша Компанія розробила спеціалізований ресурс для аудиторів, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства.