Наші сервіси

Компанія “Емісія” розробила для своїх клієнтів ряд спеціалізованих сервісів.

Скориставшись ними, господарські товариства можуть просто, легко та швидко виконувати норми чинного законодавства щодо розкриття інформації та подання звітності. Ми постійно відстежуємо усі зміни законодавства, що стосуються питань роботи наших сервісів та постійно оновлюємо та вдосконалюємо їх. Окрім того, ми постійно розробляємо нові сервіси, використовуючі багаторічний досвід наших спеціалістів, поєднуючи його з передовими технологіями, отже слідкуйте за новинами!

Зараз пропонуємо Вам скористатися вже існуючими сервісами та оцінити їх переваги:

Pat.ua

Український портал акціонерних товариств — www.pat.ua
На цьому порталі Ви можете з легкістю, майже миттєво, створити сайт для акціонерного товариства, який повністю відповідає закону, має приємний дизайн та різноманітні кольорові схеми. Відтепер для цього не потрібен програміст, хостінг та інше. Все що потрібно - "Конструктор сайту". Наша компанія розробила простий і зручний інструмент створення та підтримки сайтів акціонерних товариств «Конструктор сайту», який не потребує часу на вивчення тому що має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Окрім того, Ви отримуєте можливість створювати поштові адреси у вашому домені, наприклад manager@solnechnik.pat.ua, які можна використати для отримання коду доступу від Загальнодоступної інформаційної бази даних!

zvit.pat.ua

Програми підготовки звітів — www.zvit.pat.ua
Ми розробили власну програму з підготвки особливої інформації будь-якого виду та річного звіту емітента. Перевагами цього сервісу є те, що він: - абсолютно безкоштовний; - передбачає можливість готувати інформацію on-line – тобто з будь якого комп'ютеру. Необхідності встановлення програми немає; - дозволяє готувати безліч особливих та річних інформацій; - після підготовки звіту Ви можете автоматично подати замовлення на публікацію у офіційному виданні НКЦПФР.

gazeta.pat.ua

Замовлення публікацій — www.gazeta.pat.ua
Це найпростіший спосіб опублікувати інформацію в офіційному виданні НКЦПФР - "Бюлетень Відомості НКЦПФР". На цьому сервісі Ви зможете: - слідкувати за станом виконання замовлення; - отримувати інформацію про дату та номер газети з публікацією в режимі он-лайн; - створити шаблон замовлення, щоб постійно не заповнювати реквізити та іншу інформацію; - отримувати електронні примірники газети з поданою публікацією; - публікуватися за оптимальними цінами та форматами повідомлень.

Uafin.net

Портал сайтів фінансових установ — www.uafin.net
На цьому ресурсі Ви може протягом декількох хвилин створити сайт для фінансової установи, який має приємний дизайн, різноманітні кольорові схеми та повністю відповідає законодавству. Ви отримуєте: - повноцінний сайт для Вашої фінансової установи в мережі Інтернет; - виконання вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність"; - різноманітні кольорові схеми та варіанти дизайну: - доменне ім’я для вашого сайту www.<ім’я сайту>.uafin.net;

Auditorov

Портал українських аудиторів— www.auditorov.com
Це спеціалізована доменна зона, в якій реєструються аудиторські компанії. Створення сайту - одна з вимог включення до Переліку аудиторських фірм, що мають право проводити обов’язковий аудит, тому наша Компанія розробила спеціалізований ресурс для аудиторів, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства.