Державна реєстрація

Державна реєстрація господарського товариства

Державна реєстрація господарського товариства — це набуття ним статусу юридичної особи, засвідчення факту його створення та початок його діяльності.

Найбільш розповсюдженими формами господарських товариств (окрім акціонерних) є товариство з обмеженою відповідальністю, товариство з додатковою відповідальністю та приватне підприємство.

Відповідні види господарських товариств можуть бути створені однією особою (фізичною або юридичною, яка стає його єдиним учасником) або декількома особами.

Товариство з обмеженою відповідальністю не може мати єдиним учасником інше господарське товариство, учасником якого є лише одна особа.

Максимальна кількість учасників товариства з обмеженою відповідальністю може досягати 100 осіб.

Загальний порядок створення господарського товариства. Їх державна реєстрація

 1. Прийняття установчими (загальними) зборами засновників (учасників) рішення про:
  • створення товариства;
  • формування статутного капіталу товариства;
  • затвердження Статуту товариства;
  • обрання (призначення) керівника товариства;
  • надання повноважень по відкриттю рахунку у банківській установі, державній реєстрації.
 2. Державна реєстрація Товариства. Подання державному реєстратору пакету документів.
 3. Отримання печатки Товариства (у разі необхідності).
 4. Відкриття рахунку у банку для формування Статутного капіталу.
 5. Отримання довідки у Держстаті та інших дозвільних документів, що необхідні у подальшій діяльності Товариства.

Вартість послуги

Компанія «Емісія» пропонує супроводження процесу супроводження реєстрації господарського товариства за ціною від 2 000 грн.

Державна реєстрація ФОП

Фізична особа-підприємець (ФОП) – є найбільш поширеною та доступною організаційна форма ведення підприємницької діяльності без створення господарського товариства.

Окремих нормативно-правових актів, які б регулювали порядок або умови створення ФОП не існує. Згідно Конституції України кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Тому кожен особа з повною цивільною дієздатністю (18 років, або в деяких випадках — з 16 років/ особа, яка до досягнення повноліття уклала шлюб) може стати підпрємцем.

Що необхідно для державної реєстрації ФОП?

Порядок реєстрації ФОП визначено Закном України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”.

Для державної реєстрації фізичної особи підприємцем до органу реєстрації подаються такі документи:

 1. заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;
 2. заява про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової і митної політики, — за бажанням;
 3. нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника чи органу опіки та піклування — для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності.
 4. паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання, а також Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН/ІНН);
 5. нотаріальна довіреність на представника — у разі, якщо документи подаються не фізичною особою, яка бажає стати підприємцем особисто.

Вартість послуги

Компанія «Емісія» пропонує супроводження процесу супроводження реєстрації ФОП “під ключ” за ціною від 1 000 грн.

Як замовити послугу супроводження створення господарського товариства або реєстрації ФОП?

Зателефонувати в Емісію: Телефони Емісії
Або
Скористатися зручною формою замовлення:
Форма замовлення