Матеріали

Новини компанії

Про зміну сертифікатів АЦСК ІДД ДФСУ в програмі СПЕД.

Повідомляємо про зміну сертифікатів АЦСК ІДД ДФСУ, у зв’язку з чим, зокрема, у користувачів виникала помилка входу в СПЕД. Необхідно уважно виконати наступні дії: 1) Завантажити файл доступний за цим посиланням 2) Файли з архіву скопіювати в папку c:\CrtStore 3) Файл CA-IDDDFS.cer, також, скопіювати в папку C:\Program Files\АВТОР\СПЕД\Серверне застосування\Data 4) Перезавантажити клієнтську програму СПЕД (якщо … Читать далееПро зміну сертифікатів АЦСК ІДД ДФСУ в програмі СПЕД.

Читати далі

Пропозиція щодо оприлюднення фінансової звітності

Компанія «Емісія» пропонує свої послуги з опублікування фінансової звітності та аудиторського висновку у власному виданні «Фінансовий вісник».

Публікація фін.звітності

В газеті «Фінансовий вісник» друкуються:

 • інформація про фінансовий стан підприємств;
 • аналітичні матеріали щодо суб’єктів фінансового ринку України;
 • корпоративні новини.

Наше видання:

 • відповідає всім необхідним вимогам для публікації звітності;
 • публікує звітність вже понад 10 років;
 • приймає звітність у будь-якому читабельному форматі;
 • враховує побажання клієнтів;
 • створює приємні сайти;
 • постійно вдосконалює сервіс, щоб зробити замовлення публікації для клієнтів максимально зручним.

 

Пропозиція щодо річного звіту емітента та загальних зборів акціонерів

Компанія «Емісія» пропонує свої послуги з питань скликання та проведення річних загальних зборів акціонерного товариства, а також складання та оприлюднення річного звіту емітента. 

Godovoi_ZZA

Ми будуємо фондовий ринок України

Шановні клієнти Компанії «Емісія»! 

Ми раді повідомити, що робота над удосконаленням найсучаснішого ресурсу, присвяченого фондовому ринку України не припиняється ні на мить. На сьогоднішній день сайт поповнився новими підрозділами з питань Корпоративного управління, а саме:

На кожній з нових сторінок, ми лаконічно та у зрозумілій формі виклали матеріал, присвячений свої тематиці, який супроводили схемами та порядками.

Відповідні матеріали, також розміщено в розділі сайту Методичні матеріали.

У разі, якщо у Вас залишилися якісь питання або пропозиції — ми з радістю готові надати безкоштовну консультацію та обговорити усі дії.

Телефонуйте прямо зараз! (061) 222-11-40, (066) 188-00-33, (067) 188-00-33 або пишіть на нашу пошту manager@pat.ua

Щиро Ваша, Компанія «Емісія» 🙂

Додано нову схему у розділ методичні матеріали

У зв’язку із внесенням змін до чинного законодавства, Компанія «Емісія» розробила нову схему «Реалізація процедури “squeeze-out”.
Схема стосується акціонерів, що станом на 04.06.2017 року вже є власниками 95% акцій акціонерного Товариства і бажають здійснити процедуру викупу акцій за новою процедурою “squeeze-out”.

Читать далееДодано нову схему у розділ методичні матеріали

Щодо роботи постраждалих від кібератаки систем фондового ринку

Відповідно до інформації, розміщеної на офіцінйному сайті НКЦПФР, Комісія повідомила, що у зв’язку з кібератакою 27.06.2017 року зазнали збоїв системи «Національного депозитарію України» та «Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Комісія поінформована, що на даний момент серед іншого відсутня можливість подати адміністративні дані та інформацію в електронному вигляді через мережі НДУ.

 Наразі тривають процеси відновлення роботи постраждалих від атаки систем.

НКЦПФР рекомендує учасникам фондового ринку слідкувати за новинами на сайтах НДУ та РЦ, на яких буде оприлюднюватись оперативна інформація щодо відновлення роботи систем, та у разі необхідності звертатись до call-центрів компаній.

Читать далееЩодо роботи постраждалих від кібератаки систем фондового ринку

Створено спеціальний розділ сайту з питаннями по СПЕД

Шановні користувачі програми СПЕД! У зв’язку із численним зверненнями наших клієнтів, ми створили спеціальний розділ, присвячений програмі СПЕД. У цьому розділі ми спробували зібрати усі найтиповіші питання щодо використання програми. Щоб отримати розгорнуту відповідь на питання — натисніть на нього.  У майбутньому ми плануємо розширювати та доповнювати його, намагаючись зробити Вашу роботу з програмою якомога … Читать далееСтворено спеціальний розділ сайту з питаннями по СПЕД

Читати далі

Представники Компанії “Емісія” прийняли участь у засіданні круглого столу

22 травня 2017 року представники Компанії “Емісія” прийняли участь у засіданні круглого столу на тему «Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств», організатором якого виступило Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. З доповідями виступили Руслан Демчак, (народний депутат України, Заступник Голови Комітету ВРУ … Читать далееПредставники Компанії “Емісія” прийняли участь у засіданні круглого столу

Читати далі

06.04.2017 року у Парламенті зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу»

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу» (реєстраційний номер №6303).

Цей законопроект пропонує зміни законодавчого поля, які дозволять покращити дисциплінованість учасників фондового ринку України; ефективно протидіяти зловживанням з цінними паперами; збільшити інвестиції в економіку України через підвищення довіри до ефективності державного регулювання фондового ринку.

Зокрема, законопроект пропонує такі новації:

Читать далее06.04.2017 року у Парламенті зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу»

Спеціальна пропозиція тільки для клієнтів Компанії «Емісія»!

Відповідно до рішення НКЦПФР № 870 від 18.08.2016 р., бюлетень «Відомості НКЦПФР» в 2017 році залишається єдиним офіційним друкованим виданням на ринку цінних паперів.

Таким чином, відтепер лише у бюлетені «Відомості НКЦПФР» Ви зможете здійснити публікацію:

—  особливої інформації емітента

 — річного звіту емітента

 — інших видів інформації.

Компанія «Емісія» пропонує Вам здійснити публікацію зазначених видів інформації у бюлетені «Відомості НКЦПФР» з персональною знижкою!

Ми пропонуємо:

  найменший формат і найнижчу ціну

 зворотній зв’язок з клієнтом

 оперативність (без передплати)

 можливість контролювати стан обробки замовлення online

Надсилайте Вашу інформацію на пошту gazeta@pat.ua  або скористайтеся нашим зручним сервісом www.gazeta.pat.ua

 

До уваги користувачів СПЕД!

Шановні користувачі програми СПЕД (Системи правового електронного документообігу) — програми відправки особливої, річної та квартальної інформації до НКЦПФР! Нагадуємо Вам, що для того, щоб отримувати протокол контролю звіту (квитанцію о прийнятті звіту з боку НКЦПФР) необхідно оновити сертифікати НКЦПФР у програмі. У зв’язку з заміною сертифікату Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, необхідно … Читать далееДо уваги користувачів СПЕД!

Читати далі

нова пам’ятка емітента

У зв’язку із численними зверненнями, Компанія «Емісія» розробила нову пам’ятку емітента «Порядок замовлення реєстрів в НДУ«.
В пам’ятці вказаний порядок дій при замовленні реєстрів або переліків акціонерів для повідомлення акціонерів про проведення загальних зборів та для отримання переліку/реєстру акціонерів, які мають право на участь в загальних зборах. Окрім того, 

Читать далеенова пам’ятка емітента

Публікація фінансової звітності

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” всі публічні акціонерні товариства, підприємства – емітенти іпотечних облігацій, іпотечних сертифікатів, облігацій підприємств і сертифікатів фондів з нерухомістю, а також професійні учасники фондового ринку, банки, страховики та інші фінансові установи повинні опублікувати у друкованому виданні річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком не пізніше ніж до 30 квітня.

Читать далееПублікація фінансової звітності

Річна звітність емітента за 2016 звітний період

Нагадуємо, що до 30 квітня 2017 року усім емітентам цінних паперів необхідно розкрити річну звітність шляхом:

 • розміщення у загальнодоступній базі даних;
 • опублікування у офіційному друкованому виданні;
 • розміщення на власному веб-сайті;
 • подання до Комісії, у вигляді електронних документів

Читать далееРічна звітність емітента за 2016 звітний період