Матеріали

Новини компанії

Увага! Оновлено Пам’ятку щодо відповідальності на ринку цінних паперів

Увага! Оновлено Пам’ятку щодо відповідальності на ринку цінних паперів, яку приведено у відповідність з чинними редакціями Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Кодексу про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України. Сподіваємося, що обізнаність допоможе Вам уникнути правопорушення, про які йде мова у Пам’ятці. Оновлена Пам’ятка  представлена нижче, а також знаходиться в постійному доступі в розділі Методичні … Читать далее

Читати далі

Увага! Оновлено Пам’ятку щодо розкриття інформації емітентами

Увага! Оновлено Пам’ятку про подачу звітності емітентами цінних паперів, складену на підставі Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» та Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого Рішенням НКЦПФР 24.12.2013 №2826. В Пам’ятку додані  такі види звітності, як «Структура власності», «Календарний план», зазначено нові строки розкриття інформації, а також зроблені акценти на необхідності накладання … Читать далее

Читати далі

Про зміну сертифікатів АЦСК ІДД ДФСУ в програмі СПЕД.

Повідомляємо про зміну сертифікатів АЦСК ІДД ДФСУ, у зв’язку з чим, зокрема, у користувачів виникала помилка входу в СПЕД. Необхідно уважно виконати наступні дії: 1) Завантажити файл доступний за цим посиланням 2) Файли з архіву скопіювати в папку c:\CrtStore 3) Файл CA-IDDDFS.cer, також, скопіювати в папку C:\Program Files\АВТОР\СПЕД\Серверне застосування\Data 4) Перезавантажити клієнтську програму СПЕД (якщо … Читать далее

Читати далі

Пропозиція щодо оприлюднення фінансової звітності

Компанія «Емісія» пропонує свої послуги з опублікування фінансової звітності та аудиторського висновку у власному виданні «Фінансовий вісник».

Публікація фін.звітності

В газеті «Фінансовий вісник» друкуються:

  • інформація про фінансовий стан підприємств;
  • аналітичні матеріали щодо суб’єктів фінансового ринку України;
  • корпоративні новини.

Наше видання:

  • відповідає всім необхідним вимогам для публікації звітності;
  • публікує звітність вже понад 10 років;
  • приймає звітність у будь-якому читабельному форматі;
  • враховує побажання клієнтів;
  • створює приємні сайти;
  • постійно вдосконалює сервіс, щоб зробити замовлення публікації для клієнтів максимально зручним.

 

Пропозиція щодо річного звіту емітента та загальних зборів акціонерів

Компанія «Емісія» пропонує свої послуги з питань скликання та проведення річних загальних зборів акціонерного товариства, а також складання та оприлюднення річного звіту емітента. 

Godovoi_ZZA

Ми будуємо фондовий ринок України

Шановні клієнти Компанії «Емісія»! 

Ми раді повідомити, що робота над удосконаленням найсучаснішого ресурсу, присвяченого фондовому ринку України не припиняється ні на мить. На сьогоднішній день сайт поповнився новими підрозділами з питань Корпоративного управління, а саме:

На кожній з нових сторінок, ми лаконічно та у зрозумілій формі виклали матеріал, присвячений свої тематиці, який супроводили схемами та порядками.

Відповідні матеріали, також розміщено в розділі сайту Методичні матеріали.

У разі, якщо у Вас залишилися якісь питання або пропозиції — ми з радістю готові надати безкоштовну консультацію та обговорити усі дії.

Телефонуйте прямо зараз! (061) 222-11-40, (066) 188-00-33, (067) 188-00-33 або пишіть на нашу пошту manager@pat.ua

Щиро Ваша, Компанія «Емісія» 🙂

Додано нову схему у розділ методичні матеріали

У зв’язку із внесенням змін до чинного законодавства, Компанія «Емісія» розробила нову схему «Реалізація процедури “squeeze-out”.
Схема стосується акціонерів, що станом на 04.06.2017 року вже є власниками 95% акцій акціонерного Товариства і бажають здійснити процедуру викупу акцій за новою процедурою “squeeze-out”.

Читать далее

Щодо роботи постраждалих від кібератаки систем фондового ринку

Відповідно до інформації, розміщеної на офіцінйному сайті НКЦПФР, Комісія повідомила, що у зв’язку з кібератакою 27.06.2017 року зазнали збоїв системи «Національного депозитарію України» та «Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Комісія поінформована, що на даний момент серед іншого відсутня можливість подати адміністративні дані та інформацію в електронному вигляді через мережі НДУ.

 Наразі тривають процеси відновлення роботи постраждалих від атаки систем.

НКЦПФР рекомендує учасникам фондового ринку слідкувати за новинами на сайтах НДУ та РЦ, на яких буде оприлюднюватись оперативна інформація щодо відновлення роботи систем, та у разі необхідності звертатись до call-центрів компаній.

Читать далее

Створено спеціальний розділ сайту з питаннями по СПЕД

Шановні користувачі програми СПЕД! У зв’язку із численним зверненнями наших клієнтів, ми створили спеціальний розділ, присвячений програмі СПЕД. У цьому розділі ми спробували зібрати усі найтиповіші питання щодо використання програми. Щоб отримати розгорнуту відповідь на питання — натисніть на нього.  У майбутньому ми плануємо розширювати та доповнювати його, намагаючись зробити Вашу роботу з програмою якомога … Читать далее

Читати далі

Представники Компанії “Емісія” прийняли участь у засіданні круглого столу

22 травня 2017 року представники Компанії “Емісія” прийняли участь у засіданні круглого столу на тему «Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств», організатором якого виступило Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. З доповідями виступили Руслан Демчак, (народний депутат України, Заступник Голови Комітету ВРУ … Читать далее

Читати далі

06.04.2017 року у Парламенті зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу»

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу» (реєстраційний номер №6303).

Цей законопроект пропонує зміни законодавчого поля, які дозволять покращити дисциплінованість учасників фондового ринку України; ефективно протидіяти зловживанням з цінними паперами; збільшити інвестиції в економіку України через підвищення довіри до ефективності державного регулювання фондового ринку.

Зокрема, законопроект пропонує такі новації:

Читать далее

Спеціальна пропозиція тільки для клієнтів Компанії «Емісія»!

Відповідно до рішення НКЦПФР № 870 від 18.08.2016 р., бюлетень «Відомості НКЦПФР» в 2017 році залишається єдиним офіційним друкованим виданням на ринку цінних паперів.

Таким чином, відтепер лише у бюлетені «Відомості НКЦПФР» Ви зможете здійснити публікацію:

—  особливої інформації емітента

 — річного звіту емітента

 — інших видів інформації.

Компанія «Емісія» пропонує Вам здійснити публікацію зазначених видів інформації у бюлетені «Відомості НКЦПФР» з персональною знижкою!

Ми пропонуємо:

  найменший формат і найнижчу ціну

 зворотній зв’язок з клієнтом

 оперативність (без передплати)

 можливість контролювати стан обробки замовлення online

Надсилайте Вашу інформацію на пошту gazeta@pat.ua  або скористайтеся нашим зручним сервісом www.gazeta.pat.ua

 

До уваги користувачів СПЕД!

Шановні користувачі програми СПЕД (Системи правового електронного документообігу) — програми відправки особливої, річної та квартальної інформації до НКЦПФР! Нагадуємо Вам, що для того, щоб отримувати протокол контролю звіту (квитанцію о прийнятті звіту з боку НКЦПФР) необхідно оновити сертифікати НКЦПФР у програмі. У зв’язку з заміною сертифікату Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, необхідно … Читать далее

Читати далі